Продавец Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2419 отзывов
promo_banner
проспект Гагарина 20, 4г, офис 2309, Харьков, Украина
+38068-879-85-40
+380 (99) 129-54-03
+380 (68) 879-85-40
+380 (63) 661-96-86
Интернет магазин Goobkas
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
вверх
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 2
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 3
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 4
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 5
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 6
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 7
 • Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний), фото 8
вниз
Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний)

Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний)

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: MODYL 46

5 грн

Показать оптовые цены

Минимальная сумма заказа на сайте — 500 грн.

Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний)
Генератор вогнегасного аерозолю ТОР 1500 (Цивільний)В наличии
грн
Купить
+380 (99) 129-54-03
багатоканальний
 • +380 (68) 879-85-40
  багатоканальний
 • +380 (63) 661-96-86
  багатоканальний
Купить
+380 (99) 129-54-03
багатоканальний
 • +380 (68) 879-85-40
  багатоканальний
 • +380 (63) 661-96-86
  багатоканальний
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
 
Генератори вогнегасного аерозолю
Генератори вогнегасного аерозолю "Допінг" та "ТОР"

Генератори вогнегасного аерозолю "Допінг" мають унікальні характеристики температурної і вібро - стійкості і призначені для захисту невеликих приміщень і відсіків з високим ступенем герметичності, наприклад - моторних відсіків двигунів, апаратних відсіків, трансформаторних відсіків, електрошаф, шаф управління і т. П. Завдяки своїм унікальним властивостям і високій надійності "Допінг" знайшли широке застосування в області захисту міського транспорту (автобусні парки м.Києва), приватного автотранспорту, вантажного автотран порту і спецтехніки, а також в Міністерстві Оборони України (бронетанкова устаткування, броньований автотранспорт) .Многочісленние випробування в реальних умовах підтвердили високу ефективність генераторів "Допінг" при захисті пожежонебезпечних відсіків транспортних засобів і відсіків електрообладнання, що знаходиться під напругою.

    Генератори вогнегасного аерозолю "ТОР" мають вищою генеруючої потужністю і призначені для захисту приміщень різного призначення з високим та середнім ступенем герметичності. Тори за принципом дії і внутрішньої конструкції можна розділити на два класи: генератори холодного аерозолю (ТОР-1500,3000) і генератори гарячого аерозолю (ТОР-1000,1400,2800,3500). В генераторах першої групи огнетушащий аерозоль проходить всередині корпусу через спеціальний шар охолоджувача, в генераторах другої групи шар охолоджувача відсутня, що дозволяє розвинути велику генеруючу потужність.

    Особливий інтерес представляє ГОА ТОР-2800 (ОП) - генератор вогнегасної аерозолю оперативного застосування (що закидається). Він особливо зручний при ліквідації вогнищ загоряння в приміщеннях з самого початку не захищених стаціонарними засобами пожежогасіння. Приведення генератора в дію нагадує маніпуляції з бойовою гранатою: висмикнув чеку - закинув всередину приміщення (відсіку). Застосування генераторів ТОР-2800оп поряд з традиційними засобами пожежогасіння істотно підвищує ефективність роботи виїзної пожежної команди.

     Тори знайшли широке застосування для захисту об'єктів цивільного будівництва, на судах річкового і морського флоту в складі суднових систем аерозольного об'ємного пожежогасіння (АОТ), в будівлях громадського, цивільного і виробничого призначення а також для гасіння пожеж в приміщеннях з кабелями, електроустановками і електроустаткуванням знаходячись під напругою до 36 кВт. Вони найбільш ефективний при гасінні пожеж класу В (рідкі горючі речовини), підкласу А2 (тверді НЕ тліючі матеріали), для гасіння кабельної продукції та електроустановок.


Генератори вогнегасного аерозолю

   Аерозольне пожежогасіння, будучи порівняно молодим напрямком в сучасних технологіях пожежогасіння, на сьогоднішній день отримало великий розвиток і популярність завдяки цілому ряду очевидних переваг, серед яких:

 • екологічна безпека;
 • легкість монтажу і обслуговування;
 • надійність роботи в екстремальних умовах;
 • відсутність корозійної дії на більшість матеріалів;
 • відсутність шкідливого впливу на організм людини;
 • висока ефективність при порівняно низькій вартості обладнання і монтажу.

   Принцип гасіння пожежі за допомогою генераторів вогнегасного аерозолю полягає в наступному: при горінні деяких твердих композитних матеріалів всередині генератора аерозолю відбувається рясне виділення утворюється при горінні суміші газів і дрібнодисперсного порошку (найдрібніших частинок, які є продуктами горіння). Ця виділяється газово-пилова суміш (вогнетушащий аерозоль) у вигляді щільного білого диму заповнює приміщення, що підлягає і зупиняє процеси горіння. Даний спосіб пожежогасіння є вельми оригінальним: горіння зупиняється за допомогою горіння!

    Робота генераторів зазвичай триває 10 - 20 секунд, за цей короткий час вогнегасячий аерозоль рівномірно заповнює весь обсяг приміщення, що підлягає, поступово збільшуючи концентрацію вогнегасної речовини в кожній точці доступного обсягу. При досягненні необхідної концентрації відбувається спочатку уповільнення, а потім і повна зупинка процесів горіння.

    Заповнення приміщення аерозолем при цьому практично не залежить від розташування самих генераторів. Де б вони не знаходилися, огнетушащий аерозоль впливає на весь доступний обсяг. Саме тому фахівці відносять ГОА до засобів так званого "об'ємного" пожежогасіння, а системи побудовані на базі ГОА називають системами аерозольного об'ємного пожежогасіння (АОТ). Ефективність аерозольного пожежогасіння підтверджена численними випробуваннями.

Системи пожежогасіння поділяють по використовуваючий речовини: 

газовое тушение
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем газового пожежогасіння 
(СО2, азот, аргон, хладони) - робота системи виконується завдяки зниженню концентрації кисню за рахунок витіснення його місці загоряння негорючим газом;
 
порошковое пожаротушение
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем порошкового пожежогасіння 
(порошки, що містять спец. Хімічний склад) - дії полягає в подачі в зону горіння дрібнодисперсного порошкового складу. Запуск установок даної системи здійснюється електричним, гідравлічним та іншими способами;
 
водяное тушение sprinklernoy-sistemy
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем водяного пожежогасіння 
(вода) -сплінкерное і дренчерних пожежогасіння
 
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем аерозольного пожежогасіння 
(подібні до порошків, але частки набагато менше за розмірами) - відбувається формування аерозолю, принцип роботи ґрунтується на процесі спалювання твердих хім. складів. В результаті утворюється струмінь з гарячої суміші газів і твердих мікрочастинок, які гасять полум'я, заповнюючи обсяг;
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем інертизації
Система інертизації спрямована не на боротьбу з пожежею, а на створення умов, коли пожежа не може з'явиться в принципі.
Більш того - навмисний підпал на об'єкті при працюючій системі неможливий.
 
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем модульного пожежогасіння  
Розміри і конструкція модуля дозволяють розміщувати його за межами приміщення, яке захищається - над фальшстелею або під фальшполами і т. П
 
пенное пожаротушение
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем пінного пожежогасіння 
в зону горіння подається спеціальна піна - розчин води з піноутворювачем. Піна предаставляет з себе дисперсних систем, котра складається з газонаповнених бульбашок, утворених в свою чергу рідким концентратом .;
 

Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем тонкорозпиленою водою

розпилення води рівномірно по площі, яка захищається шляхом створення тонкодісперсіонного потоку (розмір крапель не більше 100 мкм).
Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам з установкою цієї системи, фахівці «Goobkas» виконають роботу швидко і якісно. І Вам більше не потрібно переживати про те, де знайти систему для гасіння пожеж і як убезпечити своє приміщення при можливому виникненні пожежі.

 

Монтаж полягає в декількох етапах:

 • оцінюється ймовірність небезпеки виникнення пожежі,
 • вивчаються особливості об'єкта,
 • розробляється проект системи,
 • проводиться (гідравлічний) розрахунок,
 • складається кошторисна документація,
 • монтується обладнання.

 

Компанія Губкас більше 10 років займається створенням ефективних систем гасіння пожеж. Ми проектуємо і випускаємо обладнання під власною торговою маркою Goobkas, а також пропонуємо купити продукцію від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Наші системи доступні в широкому ціновому діапазоні - від економ до еліт-класу.
Системи пожежогасіння класу СТАНДАРТ
 економічний варіант обладнання серії пожежогасіння компанії Goobkas, яке забезпечує оптимальну якість захисту від вогню. 
 
Системи пожежогасіння класу ПРЕМІУМ
застосовуються для вирішення найбільш поширених завдань із захисту від пожежі.
Системи пожежогасіння класу ЕЛІТ
універсальні станції автоматичних систем пожежогасіння для вирішення максимальної кількості завдань від провідних міжнародних виробників.
 
Системи пожежогасіння класу КОМПАКТ 
це просте і сучасне рішення основних завдань пожежогасіння.

Системи пожежогасіння класу GOOBKAS® КОМПАКТ для захисту периметра від вогню в рамках пакетного рішення конкретного об'єкта:

Системи пожежогасіння військової і вантажної техніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння навантажувачів і складської техніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння автобусів і автотранспорту
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння тракторів і сільгосптехніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

 

Системи пожежогасіння тепловозів і залізничної техніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння гірничо збагачувальної  і спецтехніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння для транспортних засобів в аеропортах
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння для катерів и водних суден
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ 
Системи пожежогасіння вітротурбін
 
системи пожежогасіння Станков з ЧПУ
 
Системи пожежогасіння в витяжній шафі
 
Кухонні системи пожежогасіння
Огляд переваг і ключових областей застосування системи пожежогасіння
 
Ідеальне рішення ДЛЯ Захисти моторного відсіку ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Найкомпактнішою системою пожежогасіння зі схваленням ЄЕК ООН R107

 

Характеристики
Основные
Страна производительУкраина
Применение к пожарам  А, В, F, Е, D, С
Продолжительность тушения27 сек
Ресурс срабатываний13
Температура срабатывания82 град.
Тип корпусаНеразрушаемый
Тип тушенияЛокальное
Тип установкиНапольный, Настенный/Напольный, Потолочный, Настенный, Настенный/Потолочный
Тип устройстваМодульное
Информация для заказа
 • Цена:грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner