Продавец Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas развивает свой бизнес на Prom.ua 8 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2419 отзывов
promo_banner
проспект Гагарина 20, 4г, офис 2309, Харьков, Украина
+38068-879-85-40
+380 (99) 129-54-03
+380 (68) 879-85-40
+380 (63) 661-96-86
Интернет магазин Goobkas
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
вверх
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 2
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 3
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 4
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 5
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 6
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 7
  • Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий), фото 8
вниз
Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий)

Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий)

  • В наличии
  • Оптом и в розницу
  • Код: MODYL 19

от 2 366 грн

Показать оптовые цены
Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий)
Модуль порошкового пожежогасіння Буран 0.3 (Вогнегасник самоспрацьовуючий)В наличии
от 2 366 грн
Купить
+380 (99) 129-54-03
багатоканальний
  • +380 (68) 879-85-40
    багатоканальний
  • +380 (63) 661-96-86
    багатоканальний
Купить
+380 (99) 129-54-03
багатоканальний
  • +380 (68) 879-85-40
    багатоканальний
  • +380 (63) 661-96-86
    багатоканальний
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Модулі порошкового пожежогасіння

Модулі порошкового пожежогасіння Буран (Вогнегасник самоспрацьовуючий)

Вогнегасники самоспрацьовують "ОСП", навпаки, не вимагають для запуску будь-якого зовнішнього пристрою, вони запускаються самостійно при нагріванні в умовах пожежі, однак, незважаючи на це очевидна перевага вогнегасники "ОСП" значно поступаються модулів "Буран" по потужності викиду і кількості викидається вогнегасної порошку . Тому "ОСП" застосовні, в основному, для захисту невеликих відсіків (боксів).

    Порошкове пожежогасіння довело свою ефективність численними випадками успішного гасіння пожеж на різних об'єктах виробничого призначення, в складських приміщеннях, в гаражах і торгових павільйонах. Модулі порошкового пожежогасіння є незамінним засобом з гасіння електроустаткування, що знаходиться під високою напругою (сухий порошок не викликає короткого замикання). Модульні автоматичні системи протипожежного захисту на основі МПП "Буран" працюють надійно в широкому діапазоні температур. Іншою перевагою порошкового пожежогасіння є його екологічна безпека і нешкідливість (не токсичні) вогнегасної порошку для організму людини. Крім того, порошок, на відміну від води і піни зовсім не псує майно в процесі гасіння пожежі.

    Завдяки перерахованим вище властивостям, в даний час системи модульного порошкового пожежогасіння набули найширшого розповсюдження як в Україні, так і за її межами.

Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування всіх типів, видів та рівнів складності систем пожежогасіння від кваліфікованих фахівців компанії Goobkas

Установка систем пожежогасіння - один з найбільш відповідальних етапів у формуванні на об'єкті системи протипожежної безпеки. Саме цей комплекс, що працює автономно або пов'язаний з системою сигналізації, покликаний забезпечувати своєчасний відсіч стихії і робити все можливе для збереження життів людей і матеріальних цінностей, що знаходяться в будівлі.

Де необхідно встановлювати автоматичну систему пожежогасіння?

Системами пожежогасіння обов'язково повинні бути обладнані:
  • торгові приміщення
  • Склад, ангари, архіви
  • серверні кімнати
  • Виробництво, фабрики, заводи
  • Офісні будівлі, офіси компаній, бізнес центри
  • Торгові та розважальні центри

Загальна ефективність установки залежить від таких факторів, як:

  1. правильний підбір типу установки пожежогасіння в залежності від специфіки об'єкта охорони (пінні, водні, газові, аерозольні, порошкові);
  2. точність проектування. Установки локального пожежогасіння повинні знаходитися в безпосередній близькості від пожежонебезпечного устаткування, а загальні системи пожежогасіння - покривати всю площу приміщення;
  3. якість монтажу.

При цьому абсолютно справедливо буде сказати, що здатність комплексу злагоджено діяти залежить саме від того, як буде проведений монтаж систем пожежогасіння. Від якості монтажу залежить не тільки безпосередньо міцність фіксації всіх елементів системи, а й можливість швидко проводити заміну невідпрацьованих складів, профілактичну перевірку окремих пристроїв і системи в цілому, а також здатність установки коректно реагувати на активують сигнали тривоги.

Пошкодження кабелів в процесі експлуатації, внаслідок неправильної їх прокладки, може привести до повної відмови системи. Що в разі настання ПП може мати серйозні наслідки, особливо якщо мова йде про об'єкти, що знаходяться у віддалених від міста місцях. Часом автономні установки пожежогасіння використовуються на транспортних засобах (тепло і електровозах, пасажирських і вантажних судах, літаках), і тоді завдання забезпечення пожежної безпеки повністю лягає на їхні плечі без можливості задіяння сторонньої допомоги.

Беручи на себе відповідальність за роботу систем пожежогасіння та інших комплексів, що забезпечують протипожежну безпеку на об'єкті, ми розуміємо, що це завдання для професіоналів і постійно вдосконалюємо свої навички. У штаті компанії «GOOBKAS» всі співробітники мають необхідну кваліфікацію і досвід роботи, щоб ми могли гарантувати вам безперебійну роботу спроектованих і встановлених нами систем. Якщо вас цікавить розробка, установка систем пожежогасіння або послуги з їх обслуговування, зв'яжіться з нами по одному з контактних номерів, і ми проконсультуємо вас з усіх питань співробітництва.

Системи пожежогасіння поділяють по використовуваючий речовини: 

газовое тушение
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем газового пожежогасіння 
(СО2, азот, аргон, хладони) - робота системи виконується завдяки зниженню концентрації кисню за рахунок витіснення його місці загоряння негорючим газом;
 
порошковое пожаротушение
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем порошкового пожежогасіння 
(порошки, що містять спец. Хімічний склад) - дії полягає в подачі в зону горіння дрібнодисперсного порошкового складу. Запуск установок даної системи здійснюється електричним, гідравлічним та іншими способами;
 
водяное тушение sprinklernoy-sistemy
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем водяного пожежогасіння 
(вода) -сплінкерное і дренчерних пожежогасіння
 
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем аерозольного пожежогасіння 
(подібні до порошків, але частки набагато менше за розмірами) - відбувається формування аерозолю, принцип роботи ґрунтується на процесі спалювання твердих хім. складів. В результаті утворюється струмінь з гарячої суміші газів і твердих мікрочастинок, які гасять полум'я, заповнюючи обсяг;
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем інертизації
Система інертизації спрямована не на боротьбу з пожежею, а на створення умов, коли пожежа не може з'явиться в принципі.
Більш того - навмисний підпал на об'єкті при працюючій системі неможливий.
 
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем модульного пожежогасіння  
Розміри і конструкція модуля дозволяють розміщувати його за межами приміщення, яке захищається - над фальшстелею або під фальшполами і т. П
 
пенное пожаротушение
Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем пінного пожежогасіння 
в зону горіння подається спеціальна піна - розчин води з піноутворювачем. Піна предаставляет з себе дисперсних систем, котра складається з газонаповнених бульбашок, утворених в свою чергу рідким концентратом .;
 

Проектування, монтаж, ремонт та технічне обслуговування систем тонкорозпиленою водою

розпилення води рівномірно по площі, яка захищається шляхом створення тонкодісперсіонного потоку (розмір крапель не більше 100 мкм).
Звертайтеся до нас, і ми допоможемо Вам з установкою цієї системи, фахівці «Goobkas» виконають роботу швидко і якісно. І Вам більше не потрібно переживати про те, де знайти систему для гасіння пожеж і як убезпечити своє приміщення при можливому виникненні пожежі.

 

Монтаж полягає в декількох етапах:

  • оцінюється ймовірність небезпеки виникнення пожежі,
  • вивчаються особливості об'єкта,
  • розробляється проект системи,
  • проводиться (гідравлічний) розрахунок,
  • складається кошторисна документація,
  • монтується обладнання.

 

Компанія Губкас більше 10 років займається створенням ефективних систем гасіння пожеж. Ми проектуємо і випускаємо обладнання під власною торговою маркою Goobkas, а також пропонуємо купити продукцію від кращих вітчизняних і зарубіжних виробників. Наші системи доступні в широкому ціновому діапазоні - від економ до еліт-класу.
Системи пожежогасіння класу СТАНДАРТ
 економічний варіант обладнання серії пожежогасіння компанії Goobkas, яке забезпечує оптимальну якість захисту від вогню. 
 
Системи пожежогасіння класу ПРЕМІУМ
застосовуються для вирішення найбільш поширених завдань із захисту від пожежі.
Системи пожежогасіння класу ЕЛІТ
універсальні станції автоматичних систем пожежогасіння для вирішення максимальної кількості завдань від провідних міжнародних виробників.
 
Системи пожежогасіння класу КОМПАКТ 
це просте і сучасне рішення основних завдань пожежогасіння.

Системи пожежогасіння класу GOOBKAS® КОМПАКТ для захисту периметра від вогню в рамках пакетного рішення конкретного об'єкта:

Системи пожежогасіння військової і вантажної техніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння навантажувачів і складської техніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння автобусів і автотранспорту
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння тракторів і сільгосптехніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

 

Системи пожежогасіння тепловозів і залізничної техніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння гірничо збагачувальної  і спецтехніки
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння для транспортних засобів в аеропортах
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Системи пожежогасіння для катерів и водних суден
Компактна СИСТЕМА ВИЯВЛЕННЯ ТА ПОЖЕЖОГАСІННЯ, збирається з БЛОКІВ, ДЛЯ ДВИГУНІВ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ 
Системи пожежогасіння вітротурбін
 
системи пожежогасіння Станков з ЧПУ
 
Системи пожежогасіння в витяжній шафі
 
Кухонні системи пожежогасіння
Огляд переваг і ключових областей застосування системи пожежогасіння
 
Ідеальне рішення ДЛЯ Захисти моторного відсіку ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
 
Найкомпактнішою системою пожежогасіння зі схваленням ЄЕК ООН R107

 

Характеристики
Основные
Производитель  Буран
Страна производительУкраина
Применение к пожарам  А, В, F, Е, D, С
Продолжительность тушения15 сек
Ресурс срабатываний1
Температура срабатывания70 град.
Тип корпусаНеразрушаемый
Тип тушенияЛокальное
Тип установкиНапольный, Настенный/Напольный, Потолочный, Настенный, Настенный/Потолочный
Тип устройстваМодульное
Информация для заказа
  • Цена: от 2 366 грн

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner