Корзина
2416 отзывов
УкраинаХарьковская областьХарьковулица Садовая 8
+38068-879-85-40
+380991295403
+380688798540
+380636619686
Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas
Корзина
вверх
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 2
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 3
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 4
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 5
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 6
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 7
 • Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250, фото 8
вниз
Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250

Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250

 • В наличии
 • Оптом и в розницу
 • Код: ogn а vp 250

460 000 грн.

Показать оптовые цены
Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250
Огнетушитель Порошковий агрегат ВП 250В наличии
460 000 грн.
Купить
+380991295403
багатоканальний
 • +380688798540
  багатоканальний
 • +380636619686
  багатоканальний
Купить
+380991295403
багатоканальний
 • +380688798540
  багатоканальний
 • +380636619686
  багатоканальний
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Оптові та роздрібні поставки всіх видів та типів вогнегасників Порошковий агрегат ВП - 250  ABC (ВП - 1, 2, 3, 5, 6, 9, 45, 90; ВВК - 1,4, 2, 3,5, 5, 7, 18, 56; ВВП - 3, 4, 6, 9) з НДС, НОВІ!!!! 

Порошковий агрегат AP-250z ABC особливо використовується на великих промислових підприємствах, нафтохімічних заводах, в сховищах рідкого палива і горючої рідини, транспортних базах.

У зв'язку з високою ефективністю рекомендується використовувати його в виробничих цехах, де технологічні процеси пов'язані з високою пожежонебезпекою.

вп 250

 • Сталевий бак покритий міцним лаковим покриттям.
 • Два 20-метрових гумові шланги з направляючими, що полегшують належний контроль над потоком вогнегасної речовини.
 • Агрегатний бак розташований на шасі, що дозволяє транспортувати пристрій.
 • Простота експлуатації і надійність в експлуатації.

 

 

Загальна вага 730 кг
Маса вогнегасної речовини 250 кг
Робочий фактор N 2
Ємність балона і азот 27 дм 3
Тиск азоту в балоні 150 бар
Випробувальний тиск в баку 26 бар
Робочий тиск 16 бар
Час роботи (1 форсунка) 100 
Час роботи (2 форсунки) 50 
Вихід порошку з 1 сопла 2,5 кг / с

Фахівці "Системного інтегратора інженерних рішень "Goobkas - ONE CONTRACTOR"" готові підібрати для вас індивідуальну пропозицію. Ваш персональний менеджер допоможе оперативно вирішити всі питання, що цікавлять.
Особливості застосування порошкових вогнегасників

Необхідно знати можливості вашого вогнегасника - на кожному з них на етикетці вказані класи пожежогасіння як то: «А В С E» або «В С E», також обов'язково зазначений тип порошку, наприклад «АВС» або «ВС». Ще при покупці обов'язково зверніть на це увагу, тому що намагатися гасити дерево, дрантя, папір і пластик вогнегасником, у якого на етикетці символ «А» перекреслений, а тип порошку вказаний як «ВСІ» - марно! Це призводить до повторного займання вже погашеної горючого матеріалу від залишкового тління або нагрітих елементів будівельних конструкцій і устаткування. Саме добавки в порошок компонентів, які піднімають ранг вогнегасника до класів «А В С E» і оберігають вас від повторного загоряння вже погашеної полум'я;
Значне забруднення порошком захищається не дозволяє використовувати порошкові вогнегасники для захисту обчислювальних залів, електронного обладнання, електричного обладнання з обертовими елементами, музейних експонатів та т. П.
В результаті утворення порошкового хмари при гасінні утворюється висока запиленість і різко знижується видимість (особливо в приміщеннях невеликого розміру), а також у деяких людей може проявлятися алергічна реакція (особливо сильна при вдиханні) на компоненти порошку.
Володіючи високою дисперсністю, вогнегасні порошки при зберіганні проявляють схильність до комкованню і злежування, що може привести до втрати вогнегасної здатності. Тому при використанні порошків в вогнегасниках необхідно строго дотримувати рекомендований режим зберігання, а також пам'ятати про терміни перевірки робочого тиску і терміні перезарядки.

Порошкові вогнегасники поділяються на:

 • Клас A (Тверді речовини): Звичайні легкозаймисті горючі речовини, такі як деревина або папір
 • Клас B (Рідкі речовини): Легкозаймисті рідини, такі як бензин, розчинники або фарби
 • Клас C (Газоподібних речовини): Горючі гази
 • Клас D (Метали та метал речовини): Горючі метали, такі як титан або магній
 • Клас E (Електрообладнання під напругою): Горіння електроустановок які знаходяться під напругою
 • Клас K Рослинні масла, транс-жири або жири

Найбільш поширеними універсальними вогнегасниками по області застосування і по робочому діапазону температур (особливо з зарядом класів ABCE), з їх допомогою можна успішно гасити майже всі класи пожеж, в тому числі і електрообладнання, що знаходиться під напругою до 1000 В. Вогнегасники не призначені для гасіння загорянь лужних і лужноземельних металів і інших матеріалів, горіння яких може відбуватися без доступу повітря.

Вуглекислотні вогнегасники

Вуглекислотні вогнегасники, в яких в якості вогнегасної речовини застосовується діоксид вуглецю (вуглекислий газ). Вуглекислотні вогнегасники випускаються як ручні, так і пересувні. Ручні вогнегасники однакові по пристрою і складаються із сталевого високоміцного балона, в горловину якого укручено запірно-пусковий пристрій вентильного або пістолетного типу, сифонной трубки, яка служить для подачі зрідженого вуглекислого газу з балона до запірно-пускового пристрою, і розтруба-снігоутворювача. Для приведення в дію вуглекислотного вогнегасника необхідно направити сопло-снігоутворювач на вогнище пожежі і відвернути повністю маховичок або надавити на важіль запірно-пускового пристрою. При переході вуглекислого газу з рідкого стану в газоподібний відбувається збільшення обсягу в 400-500 разів, супроводжуване різким охолодженням до температури -72 ° C і часткової кристалізацією; щоб уникнути обмороження рук не можна доторкатися до металевого розтруба. Ефект пламегашенія досягається зниженням температури вогнища загоряння нижче точки займання і витісненням кисню із зони горіння негорючим вуглекислим газом.

Вуглекислотні вогнегасники, оснащені металевим розтрубом, не можна застосовувати для гасіння обладнання під напругою через утворення під час роботи вогнегасника токопроводящего розчину вугільної кислоти при розчиненні вуглекислого газу у воді, що утворюється при конденсації водяної пари. Будь-які вуглекислотні вогнегасники забороняється застосовувати для гасіння пожеж електрообладнання, що знаходиться під напругою вище 10 кВ.

Через значне охолоджуючого ефекту вуглекислотними вогнегасниками НЕ гасять обладнання і трубопроводи з високими робочими температурами. Температурні напруги, що викликаються різким місцевим охолодженням ділянки трубопроводу або корпусу апарату, можуть привести до розгерметизації або руйнування останніх. Якщо апарат або трубопровід містить вибухонебезпечні речовини під тиском, це може привести до вторинного загоряння і вибуху. Для гасіння гарячих трубопроводів і обладнання застосовують зазвичай порошкові вогнегасники.

Пінні вогнегасники

Пінні вогнегасники застосовують для гасіння піною загорянь майже всіх твердих речовин, а також горючих і деяких легкозаймистих рідин на площі не більше 1 м². Гасити піною зажевріли електричні установки та електромережі, що знаходяться під напругою, не можна, так як вона є провідником електричного струму. Крім того, пінні вогнегасники не можна застосовувати при гасінні лужних металів натрію і калію, тому що вони, взаємодіючи з водою, що знаходиться в піні, виділяють водень, який підсилює горіння, а також при гасінні спиртів, оскільки вони поглинають воду, розчиняючись в ній, і при попаданні на них піна швидко руйнується. Сучасні пінні вогнегасники використовують в якості газообразующего реагенту азид натрію, який легко розкладається з виділенням великої кількості азоту.

До недоліків пінних вогнегасників відноситься вузький температурний діапазон застосування (5-45 ° C), висока корозійна активність заряду, можливість пошкодження об'єкту гасіння, необхідність щорічної перезарядки.


 

 

Характеристики
Основные
Производитель  Хладар-Техсоюз
Страна производительУкраина
Тип устройстваОгнетушитель переносной (ручной)
Применение к пожарам  D, F, В, Е, С
Тип ОТВ  ОВ, ОВП, ОВЭ, ОК, ОП, ОУ, ОХ, ОХП
Тип пенного потока  ОВП(Н)
Тип выходящей струи  ОВ(К), ОВ(М)
Масса заряда3.0 (кг)
Пусковое устройствоЗапорно-пусковым устройством рычажного типа
Вытеснение тушащего веществаБаллоном сжатого газа
Длина струи ОТВ3.0 (м)
Огнетушащая способность (площадь)20.0 (кв.м)
Возможность восстановления ресурсаПерезаряжаемый
СостояниеНовое
Информация для заказа
 • Цена: 460 000 грн.