Продавец Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2417 отзывов
УкраинаХарьковская областьХарьковулица Садовая 8
+38068-879-85-40
+380991295403
+380688798540
+380636619686
Интернет магазин Goobkas
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

СТО GOOBKAS послуги з монтажу систем пожежогасіння в автомобіль

СТО GOOBKAS послуги з монтажу систем пожежогасіння в автомобіль

 
 
 


Запобігання та гасіння пожеж на транспорті - найважливіша умова безпеки руху. Займання транспортного засобу все частіше стає причиною ДТП і людських жертв. Щоб виключити подібні можливості, необхідна миттєва реакція і швидка ліквідація вогнища загоряння. Зробити це можна, використовуючи ефективні технології гасіння пожежі на транспорті.

Які можливі причини займань
Причинами найчастіше називають особливості конструкції і експлуатації автотранспортного засобу, а також невірну і несвоєчасну реакцію власника ТЗ. За статистикою, причинами бувають:

  • загоряння невірно прокладеної або несправної електричної проводки;
  • помилки водія під час перевезення ПММ;
  • легкозаймиста оббивка всередині салону;
  • поломки паливної системи авто та ін.

Всі ці причини тривіальні і загальновідомі. І все одно з року в рік на дорогах продовжує горіти транспорт. При високій швидкості руху іскра отримує додатковий кисень, і вогонь буквально в лічені хвилини охоплює весь автомобіль. Сильне полум'я і важкодоступність місця загоряння не вдається відразу погасити штатним вогнегасником. Тому додаткове встановлення систем пожежогасіння виробляє все більше число власників ТЗ.

 

Порядок установки систем пожежогасіння

Переобладнання мікроавтобусів з метою попередження пожеж - це безумовна допомогу водієві і важливий захід для захисту пасажирів. Ставлячи перед собою питання, чи потрібно замовляти установку систем пожежогасіння в вантажопасажирському автомобілі, потрібно думати перш за все про збереження життя, а в другу чергу - про заощадження транспорту та попередження загроз для інших учасників руху. Сучасні системи, пропоновані розробниками, дозволяють швидко розпізнати і усунути джерела загоряння, в ряді випадків просто недоступних звичайному вогнегаснику.

СТО GOOBKAS послуги з монтажу систем пожежогасіння в автомобіль

Пожежна охорона моторного відсіку

Найвразливіше місце автомобіля - моторний відсік. Тому під капот авто встановлюється невеликий генератор, що подає на двигун аерозоль, присікає горіння. Навіть якщо займання станеться, система активується з кабіни водія або по запрограмованому автозапуску у відповідь на різке підвищення температур. Тобто, якщо навіть водій не відреагує, система спрацює.

Після установки системи пожежогасіння в машині, в відсіку двигуна в безперервному режимі ведеться контроль температури. При перевищенні порога водій отримує сповіщення на блоці управління - индикаторное і звукове. Відсутність реакції з боку особи, яка керує транспортним засобом, служить сигналом до автозапуску системи. Генератор подає аерозоль аж до ліквідації займання. Повторна поява загоряння виключається, так як концентрація протипожежного речовини досить висока. Водієві не потрібно відкривати капот, щоб не посилити приплив кисню до вогню і не дати йому розгорітися сильніше. У пасажирів є час для евакуації - покинути авто потрібно в будь-якому випадку, розгорілося полум'я чи ні. Своєчасна захист від вогню на початковій стадії пожежі збереже і життя, і майно. Ось тому переобладнання автобусів з метою виключення загоряння є важливим завданням.

· Пожежна охорона салону мікроавтобусів, автобусів
У салонах пасажирських транспортних засобів встановлюють систему об'ємного гасіння. Вона допомагає вчасно локалізувати загоряння і ліквідувати його, попереджаючи трагедію. Штатний вогнегасник виявляється в ряді випадків зовсім марною річчю, так як причин появи відкритого вогню може бути багато. Водієві або пасажиру потрібно смикнути чеку приладу, направити до місця займання, і через пару секунд салон наповнить аерозоль, присікає горіння. Повторне загоряння виключається, так як наповнений аерозоль повітря зберігає свої властивості до 15 хвилин.

Які завдання вирішить система пожежогасіння в авто

  • загоряння буде ліквідовано зі стовідсотковою гарантією;
  • використовувати систему можна в будь-якому відсіку авто;
  • система автономна і безпечна, їй не потрібно додаткове електроживлення;
  • аерозольний склад безпечний для людей;
  • спеціальний розчин безпечний для двигуна та інших вузлів автомобіля.

До цього слід додати, що існує ряд інноваційних систем, які можна встановлювати заново на інші автомобілі. І ще: страхові компанії завжди позитивно відзначають, що в автомобілі встановлена ​​подібний захист, і скорочують вартість поліса.