Продавец Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2417 отзывов
УкраинаХарьковская областьХарьковулица Садовая 8
+38068-879-85-40
+380991295403
+380688798540
+380636619686
Интернет магазин Goobkas
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Послуга Розрахунок кількості вогнегасників

Розрахунок кількості вогнегасників:


на об'єкті і в приміщеннях Навіть в суперсучасних будівлях, побудованих з урахуванням останніх досягнень архітектурно-планувальної думки, обладнаних інженерними системами комплексної безпеки, включаючи стаціонарні установки пожежогасіння, сигналізації, протипожежний водогін, що захищають кожне приміщення від підвального поверху, підземної парковки до верхнього технічного поверху / горища, завжди знаходиться місце для ручних (переносних) вогнегасників. Навіщо потрібні вогнегасники Винайдені понад століття тому такі кошти оперативного пожежогасіння, пройшовши значну модифікацію / модернізацію з урахуванням розвитку науки, технологій, появи нових принципів боротьби з вогнем, видів / типів пристроїв, ефективних вогнегасних речовин не тільки не втратили свою актуальність; але і стали самодостатнім засобом, що дозволяє в лічені секунди як мінімум локалізувати, а при умілих діях ліквідувати вогнище загоряння в приміщеннях або на території в самому початку розвитку.


Тому у всіх громадських будівлях:

Тому у всіх громадських будівлях:
торгових, офісних, спортивних і розважальних центрах;
адміністративних;
 лікувальних установ;

в тому числі і в цехах промислових підприємств, обов'язково знаходиться місце для носяться вогнегасників в ящиках пожежних кранів або на пожежних щитах;
а для пересувних (возяться) пристроїв - на вулиці або в приміщеннях пожежонебезпечних виробництв, за допомогою яких можливо ліквідувати або локалізувати вогнища пожежі, наприклад, розлив горючих рідин на значній площі. Останнє слово науки і техніки в цьому питанні - це хладонові і повітряно-емульсійні вогнегасники. Виробники рекламують їх відмінні ТТХ, високу ефективність при гасінні більшості класів пожеж; але замовників в особі керівництва підприємств / організацій, а тим більше пересічних споживачів - власників автомашин, власників житла, невеликих офісів, магазинів поки відлякує надто висока вартість цих досить простих в технічному плані пристроїв, особливо якщо вести розмову про імпортні виробах.

Goobkas надає послуги з розрахунку кількості вогнегасників і відповідає на Питання - які вогнегасники і яка кількість потрібно, щоб захистити будівлі / приміщення часто задають власники комерційної нерухомості, керівники підприємств / організацій, орендарі; особи, яким наказано забезпечити безпечне протипожежний стан цих об'єктів