Продавец Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2417 отзывов
УкраинаХарьковская областьХарьковулица Садовая 8
+38068-879-85-40
+380991295403
+380688798540
+380636619686
Интернет магазин Goobkas
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Укомплектування та перевірка зі складанням актів пожежних кран-комплектів. То кран комплектов

Укомплектування та перевірка зі складанням актів пожежних кран-комплектів. То кран комплектов

Пожежний кран-комплект, ПКК відноситься до засобів пожежогасіння та входить до складу внутрішнього водяного пожежогасіння. Пожежний кран-комплект складається з навісної, вбудованої або приставної пожежної шафи, яка служить для захисту пожежного обладнання від механічних пошкоджень та несанкціонованого доступу, утримувача рукава (касети для рукава, барабана), ручного вхідного запірного вентиля клапанного типу, гайки ГМН або ГЦН, яка з'єднує вентиль з рукавом, рукава із з'єднувальними головками і перекривного ствола.

Для того, щоб підтримувати ПКК в працездатному стані, необхідно у встановлені терміни проводити технічне обслуговування пожежних кранів, пожежних кран-комплектів.

Згідно ДСТУ EN 671-3: 2005 «Пожежна техніка. Кран-комплекти пожежні. Частина 3. Технічне обслуговування пожежних кран-комплектів з напівжорсткими та плоскоскладуючими рукавами, в будівлях, які обладнані системою внутрішнього водяного пожежогасіння (пожежними шафами, ПКК), пожежні кран-комплекти, повинні утримуватися в справному стані. Для виконання технічного обслуговування пожежних кранів (ПКК) необхідно залучати підприємства мають ліцензію на такі види робіт.
Технічне обслуговування пожежних кранів, кран-комплектів проводиться 2 рази на рік.

При проведенні технічного обслуговування виконуються наступні види робіт:

  • зовнішній огляд пожежного крана, перевірка комплектності, очищення пожежної шафи від пилу, бруду і сміття;
  • від'єднання пожежного рукава від пожежного крана і ствола та їх перевірка на наявність гумових прокладок, їх стан, наявність тріщин і відколів на металевих частинах;
  • гідравлічне випробування пожежного крану з перевіркою працездатності кнопки включення насоса підвищувачів тиску;
  • перекантування пожежного рукава;
  • заміна ущільнюючих кілець, що вийшли з ладу вентилів, перепакування з'єднувальних гайок і приєднання пожежного рукава до вентиля, пожежного ствола.

По завершенню виконання робіт на пожежні шафи наклеюється наклейка про проходження технічного обслуговування, шафа опломбовуєтся, інформація заноситься в журнал технічного обслуговування внутрішніх пожежних кранів, а також складається акт виконаних робіт