Продавец Системний інтегратор інженерних рішень Goobkas развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2417 отзывов
УкраинаХарьковская областьХарьковулица Садовая 8
+38068-879-85-40
+380991295403
+380688798540
+380636619686
Интернет магазин Goobkas
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Ідентифікація щодо потенційної небезпеки об’єкту ПНО

ДЕТАЛЬНО ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ ідентифікація щодо потенційної небезпеки об’єкту ПНО

 

Кому необхідно проводити ідентифікацію об'єктів підвищеної небезпеки.
Відповідно до постановив КМУ № 956 ідентифікацію ПНО необхідно проводити всім суб'єктам господарювання які володіють, користуються об’єктами на яких виробляються, ви користовуються, переробляються, застосовуються, зберігаються чи транспортуються небезпечні речовини.

Також ідентифікацію ПНО необхідно проводити і суб’єктам які мають намір будувати об’єкт, який за своїми ознаками віднесено до потенційно небезпечного. 

ВАЖЛИВО:

Об'єкт підвищеної небезпеки –це об'єкт який об’єднаний певним технологічним циклом за адміністративною та/або територіальною ознакою (виробництво, цех, лабораторія) у якого значення сумарної маси небезпечної речовини (або декількох небезпечних речовин), що використовуються або виготовляються, переробляються, зберігаються чи транспортуються на об'єкті, дорівнює або перевищує встановлений норматив порогової маси.

 

До небезпечних об'єктів не належать наступні об'єкти:

 • об'єкти на яких розміщенні радіоактивні речовини;
 • об'єкти розвідки, видобутку та розробки корисних копалин, включаючи розвідку та розробку морського дна, наявність небезпечних речовин у яких обумовлена природними явищами, а їх кількість не може контролюватися; 
 • транспортні засоби (автомобільні, залізничні, авіаційний, річковий, морський) які транспортують небезпечні речовин, за межами підприємства;
 • гідротехнічні споруди; 
 • На роботу вищезазначених об’єктів необхідно оформлювати паспорт потенційно небезпечного об’єкта (Паспорт ПНО).

Хто реєструє ідентифікацію об'єктів підвищеної небезпеки?

Результати проведення ідентифікації обєкта ОПН оформлюються суб’єктом господарювання за формою ОПО-1 і подаються для реєстрації до територіального управління Держпраці за місцем знаходження обєкта підвищеної небезпеки.

Управління Держпраці розглядає подане повідомлення про проведення ідентифікації об'єктів підвищеної небезпеки і за результатами розгляду приймає одне з двох рішень:

 • рішення про реєстрацію об’єкта підвищеної небезпеки ОПН 1-го або 2-гого класу небезпеки з присвоєнням йому особистого реєстраційного номеру.
 • рішення про відмову в реєстрації об’єкта ОПН в разі не перевищення порогових мас небезпечних речовин.
 • Перевірити чи внесено об’єкт підвищеної небезпеки до реєстру тут

В разі прийняття рішення про відмову в реєстрації об’єкта ОПН суб’єкт господарювання зобов’язаний на вказаний об’єкт розробити паспорт потенційно небезпечного об’єкта ПНО і отримати свідоцтво про реєстрацію потенційно небезпечного об’єкта.

Підстави проведення повторної ідентифікації:

Повторно ідентифікація об'єкта підвищеної небезпеки розробляється і подається в таких випадках як:

 • заміна порядку виробництва, використання, переробки, зберігання або транспортування небезпечних речовин.
 • зміна законодавства, що регулює обіг небезпечних речовин.
 • зведення нових будівель в безпосередній близькості до об'єкту ОПН.
 • купівля\продаж об'єкта ОПН.

Зразок повідомлення про проведення ідентифікації безпеки об'єктів підвищеної небезпеки
Після реєстрації об’єкта ПНО та присвоєння класу небезпеки, суб’єкту господарювання відповідно до постанови КМУ № 956 необхідно розробити декларацію обєкта підвищеної небезпеки, яка покликана визначити спроможність та готовність до ліквідації потенційно небезпечної ситуації.
Розроблена декларація ОПН повинна пройти експертизу декларації ОПН. 

Експертиза декларації ОПН проводиться уповноваженою організацією і покликана встановити ступені небезпеки та оцінки рівня ризику, а також готовність суб’єкта господарювання до дій з локалізації та ліквідації наслідків потенційних аварій.

ЮК «Юстікон» пропонує Вам фахово розробити ідентифікацію об'єкта підвищеної небезпеки, і провести реєстрацію об'єкта ОПН в найкоротші терміни.